درباره ما

هلدینگ من (ممتازی دکور) از سال 1394 فعالیت خود را در زمینه پخش و عرضه محصولات مرتبط با تزئینات داخلی ساختمان شروع نمود و با فعالیت مستمر و قوی همیشه سعی داشته تا بهترین خدمات را با نوین ترین روش ها ارائه نماید و با تهیه مدرن ترین و بروزترین محصولات با طرح های منحصر به فرد به صورت گسترده تا به امروز فعال می‌باشد.
محصولات قابل ارائه این مجموعه انواع کاغذ دیواری قابل شستشو خارجی انواع پوستردیواری، لمینیت پارکت، کفپوش، چسب کاغذدیواری، بین کابینتی و پرده های فانتزی چمن مصنوعی  می‌باشد.

طراحی شده توسط هلدینگ من

ضمانت اصالت و کیفیت کالا
هلدینگ من با توجه به تهیه تمامی کالا اعم از مصرفی و غیر مصرفی از واردکنندگان و تولید کنندگان معتبر، ضمانت اصالت و کیفیت مطلوب کالا را به شما عزیزان می دهد. همچنین تمامی کالا ها از ضمانت سلامت بر خوردار هستند. در صورت بروز مشکل یا عیب و ایراد در سلامت کالای سفارش داده شده، می توانید با مراجعه به صفحات مرجوعی کالا درخواست بازگشت کالا محصول را ثبت نمایید.

تضمین بهترین قیمت

از آنجایی که مجموعه هلدینگ من برای تهیه محصولات و کالاهای خود با وارد کنندگان و تولید کنندگان مجرب و با سابقه کار می کنند، همیشه تضمین بهترین کیفیت و بهترین قیمت در بین توزیع کنندگان دیگر و رقبا را به کسبه های تزیینات می دهد. هدف هلدینگ من ارائه محصولات با نازل ترین قیمت است. در صورت مشاهده قیمت پایین تر در سایر فروشگاه ها با یکی از روش های تماس با ما  ما را در جریان اختلاف قیمت قرار دهید.

1394
سال تاسیس
1450
رضایت مشتریان
350
شرکت با ما کار می کند
2
دفاتر
21
اعضای مجموعه
760
پروژه های تکمیل شده